KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14256450
nr 1425 6450
Kristina Grahn
(f. 1967), Sverige
Signerad. Blandteknik på duk, 54x45cm, yttermått inklusive ram: 58x50cm
Kristina Grahn, svensk bildkonstnär och präst född 1967.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 19:44:27
17/10 14:25:07
18/10 19:16:55
Kristina Grahn
Läs mer om Kristina Grahn